Kreativní studio
uprostřed Vrchlabí

Firemní identita

Vývoj a nastavení mantinelů firemní identity (nebo-li "Corporate Identity") je dlouhodobý a náročný proces. Nestačí "jen" navrhnout vizuální styl a propagaci značky (brandu) obecně, ale je nutné sdílet se zadavatelem všechna přání a představy o celkovém a reálném fungování společnosti. Na základě těchto požadavků je možné začít pracovat na funkčním konceptu prezentace společnosti. Rádi převezmeme vaše starosti s firemní kulturou. Připravíme koncept, zpracujeme návrh a vytvoříme vám kompletní identitu od vizitek, přes firemí uniformy až po seznámení vašich zaměstnanců s firemní etiketou.

Loga a logotypy

Připravili jsme desítky různých firemních logotypů a měli jsme možnost podílet se na několika re-designech. Vždy klademe důraz na jednoduchost a zapa- matovatelnost s ohledem na možnosti dalšího funkčního užití logotypu (použití výšivky, nášivky, sítotisku, grafírování, laser apod.). Jedním z významných re-designů byla úprava loga celosvětově úspěšné značky EUJUICERS.COM.

Tiskoviny

V průběhu naší praxe jsme vytiskli tisíce kusů různých propagačních a merkantilních tiskovin, pozvánek a prodejních letáků. Připravili jsme stovky plakátů, billboardů a všeobecných reklamních tiskovin. Zpracovali jsme desítky firemních prezentací, různých katalogů a máme prokazatelné zkušenosti s DTP zpracováním výročních zpráv, knih a dalších tiskovin. Nejsme začátečníci ani v packagingu a přípravě komplikovaných tiskových dat s několika přímými PANTONE barvami. A když budete potřebovat "jen" reprezentativni vizitky? Nebojte se nás oslovit, rád vám pomůžeme s návrhem designu a zajistíme jejich vytištění na našich tiskových a dokončovacích strojích.

Orientační systémy a signmaking

Nedílnou součástí profesionální firemní prezentace je i kvalitní a přehledný navigační systém. Orientace v různých názvech oddělení, přehlednost jednotlivých cedulek a výstižnost sdělení by měla být na prvním místě při rozhodování, co, jak a kde umístíme. Dnes můžeme v nabídkách výrobců najít velké množství různých "stavebnic" a systémů pro navigace. Ne však každá je vhodná právě pro vaše potřeby. Proto je velmi důležité vždy dobře promyslet, co si přejete okolí sdělit. Rádi vytváříme orientační systémy na míru s vlastním designem, který se ideálně snoubí s firemní identitou společnosti.

3D loga a plastické nápisy

S orientačními systémy je velmi úzce spjatý signmaking. Krásná barevná loga v kombinaci s řezanou grafikou je "nutné" vždy odprezentovat a ukázat všude. Omyl, není tomu tak. V mnoha případech platí, méně, může znamenat více. I jednoduché vektorové logo vyřezané laserem do jednobarevného 10 mm silného plexi má daleko větší vypovídací hodnotu, než "á-trojka", plná různobarevných textů v doprovodu s postahovanými obrázky z internetu... 3D plastické nápisy jsou jednoduché a elegantní. V kombinaci s lehkým podsvícením zaujmou a strhnou zrak pozorovatele.

Interiéry obchodů a kanceláří

V průběhu návrhu a budování firemní identity nemůžeme opomenout ani interiéry provozovny nebo kanceláře společnosti. V každém případě se firemní kultura vždy odráží přávě v interiéru, který je společností využíván nebo kde se nachází provozovna, která je určená k přímému styku s klientem. Tyto prostory by měly být proto také zakomponované do firemní prezentace a utvářet tak ucelený pohled na firemní identitu, nebo-li Corporate Identity.

Interiéry velmi rádi doplňujeme o zajímavě řešené grafické prvky nebo 3D loga, názvy společností nebo firemními slogany. Tyto 3D prvky mohou být doplněny o LED prosvětlení nebo jinak ojedinělé doplňky. Vedle těchto 3D objektů je možné interiér doplnit o různé nástěnné 2D prvky - tapety, samolepicí reklamu, grafické prvky nebo různé fragmenty, které se snoubí s prezentací a kulturou společnosti. Mezi řešení interiérů můžeme také zařadit např. veletržní expozice nebo jiné krátkodobé instalace.

Produkce a full servis

Všechny výše uvedené činnosti vám velmi rádi zajistíme v doprovodu cenných zkušeností, které jsme získali a dodáme pod všeobecně známým pojmem "Full Service". Organizační kroky k úspěšnému zajištění kampaně tak budou plně v naší kompetenci.

Máte dotazy k výrobě nebo produktům?


Můžete se na nás spolehnout

Expresní výroba a dodání pro všechny objednávky. Možnost osobního odběru.
Špičková kvalita služeb. Pomoc s přípravou a revizí tiskových dat.
Výhodné ceny, agenturní slevy, bonusy pro stálé zákazníky, online platby kartou.
Doručení zakázek kurýrními službami DPD a TopTrans nebo osobní odběr.

Komplexní tisková výroba

Komplexní tiskovou výrobou myslíme nejen oborovou zdatnost, ale i maximální preciznost a zkušenost. Celému procesu výroby věnujeme tu nejvyšší péči a pozornost. Snažíme se nabízet víc, což v dnešní době technologické dostupnosti pro každého může být jen lidský přístup, pracovitost a poctivost.
Přijímáme výzvy nestandartních řešení. Stavíme na spokojených zákazních a dobrých referencích. Věříme že překvapíme i Vás.

Naši klienti