Kreativní studio
uprostřed Vrchlabí

Ochrana osobních údajů

Potvrzením objednávky Zákazník souhlasí se shromažďováním a případným zpracováním osobních údajů (jméno, adresa, telefon, emailové spojení) ve smyslu zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tento souhlas je zákazníkem udělen na dobu neurčitou a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.

Zpracování a uchovávání informací

Informace o zákaznících jsou zpracovány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Zodpovědným subjektem za sběr, zpracování a ochranu osobních údajů zákazníků je provozovatel BS Progress s.r.o. - Petr Šuba., se sídlem Korunní 1143/84, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, IČ: 25760858, zapsaný v obchodním rejstříku vedeným u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 67811.

Prohlášení poskytovatele služeb

Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků nepředáváme žádné další osobě ani třetí straně. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení objednávky.

Vyjádření souhlasu objednatele

Objednatel souhlasí se zpracováním svých osobních údajů v souladu s těmito podmínkami ochrany osobních údajů a dále souhlasí s tím, že mu ze strany poskytovatele, mohou být na zadaný email při objednávce zasílány informace charakteru obchodního sdělení.


Máte dotazy k výrobě nebo produktům?


Můžete se na nás spolehnout

Expresní výroba a dodání pro všechny objednávky. Možnost osobního odběru.
Špičková kvalita služeb. Pomoc s přípravou a revizí tiskových dat.
Výhodné ceny, agenturní slevy, bonusy pro stálé zákazníky, online platby kartou.
Doručení zakázek kurýrními službami DPD a TopTrans nebo osobní odběr.

Komplexní tisková výroba

Komplexní tiskovou výrobou myslíme nejen oborovou zdatnost, ale i maximální preciznost a zkušenost. Celému procesu výroby věnujeme tu nejvyšší péči a pozornost. Snažíme se nabízet víc, což v dnešní době technologické dostupnosti pro každého může být jen lidský přístup, pracovitost a poctivost. Přijímáme výzvy nestandartních řešení. Stavíme na spokojených zákazních a dobrých referencích. Věříme že překvapíme i Vás.

Naši klienti